Citadin SA continuă lucrările pe str. Han Tătar

Echipele Citadin SA continuă lucrările de reparații și de executare a marcajelor rutiere pe str. Han Tătar (tronsonul al doilea, cel marcat în schița atașată), funcție de condițiile meteorologice, de astăzi, 14 mai, până miercuri, 16 mai, între orele 8.00 și 18.00.

În perioada menționată circulația autovehiculelor se va face conform schiței atașate.

La sfârșitul săptămânii trecute, echipele Citadin SA au finalizat lucrările de modernizare pe primul tronson al str. Han Tătar (dinspre str. Vasile Lupu), precum și marcajele rutiere și au delimitat și marcat 60 de locuri de parcare.

Lucrările la întreaga str. Han Tătar vor mai dura circa o săptămână.

The post Citadin SA continuă lucrările pe str. Han Tătar appeared first on Curierul de Iasi.