Lucrări de asfaltare pe str. Gh. Săulescu

Echipele Citadin SA vor face lucrări de asfaltare joi și vineri, 10 și, respectiv, 11 august, între orele 6.00 și 18.00, funcție de condițiile meteorologice, pe str. Gh. Săulescu, pe tronsonul marcat în harta atașată.

În perioadele menționate circulația auto pe str. Gh. Săulescu va fi închisă. Deciziile punctuale privind restricționarea / închiderea circulației vor fi luate de către Poliția Municipiului Iași – Biroul Rutier și Poliția Locală, cu sprijinul constructorului. În timpul lucrărilor pe tronsonul de drum respectiv va fi asigurat accesul mașinilor Poliției, Jandarmeriei și Inspectoratului pentru Situații de Urgență.

The post Lucrări de asfaltare pe str. Gh. Săulescu appeared first on Curierul de Iasi.