Primarul Mihai Chirica a primit luni, în Sala Mare a Palatului Roznovanu, reprezentanții firmelor câștigătoare a licitației pentru modernizarea a 93 de spații de joacă din municipiu.

Reprezentanții SC Sport Play System SRL și cei ai asocierii SC Ischia SRL – SC Conted Company SRL au prezentat mostre ale pieselor care vor fi folosite pentru amenajarea sau modernizarea spațiilor de joacă și au oferit explicații privind montarea acestora, precum și informații despre viitoarele grafice ale lucrărilor.

The post Prezentare la Palatul Roznovanu a pieselor care vor fi folosite pentru modernizarea parcurilor de joacă appeared first on Curierul de Iasi.