Reparații și restricții de circulație pe străzile Mihai Eminescu și Rece

În noaptea de joi, 23 mai, spre vineri, 24 mai, între orele 20.00 și 6.00, echipele Citadin SA vor face reparații, în funcție de condițiile meteorologice, la carosabilul și bordurile de pe străzile Mihai Eminescu și Rece (tronsoanele marcate în schița atașată).

În perioada menționată traficul rutier pe aceste străzi va fi oprit, iar autovehiculele vor putea circula pe rutele marcate în schița atașată.

În timpul lucrărilor pe străzile respective va fi asigurat accesul mașinilor de intervenție ale Ambulanței, Poliției, Jandarmeriei și Inspectoratului pentru Situații de Urgență.

The post Reparații și restricții de circulație pe străzile Mihai Eminescu și Rece appeared first on Curierul de Iasi.