Restricții de circulație pe strada Vasile Alecsandri

În calitate de firmă executantă a lucrărilor de consolidare, refuncționalizare și mansardare a clădirii monument istoric din strada Vasile Alecsandri, nr. 6, clădire aflată în proprietatea Consiliului Județean, SC Iasicon SA a înștiințat municipalitatea că miercuri, 4 iulie, de la ora 7.00, va monta schelele la fațada principală a imobilului. Intervenția va presupune instituirea unor restricții de circulație, acestea fiind avizate în prealabil de Comisia de Circulație a municipalității.

The post Restricții de circulație pe strada Vasile Alecsandri appeared first on Curierul de Iasi.